خیرک

فکر میکنم عکس ها پر واضح اند که تنگ خیرک بیشتر شبیه کوهنوردیه تا یه گردش معمولی.بیشتر اوقات کسایی هستن که برای گردش به اونجا اومده باشن.

 

 

نظر یادتون نرهنیشخند

/ 21 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهندس

اصغر حان چون خصوصیاتت می شناسم چیزی بهت نمی گم اخه مرتیکه مهندس تو که نرفتی شکرک چرا مطلب می زاری 1- 3 سال است جاده شکرک آسفالت شده این مطلب پارسال نوشتی 2- اون قدر ماشین از اون جا عبور میکنه که میکرو کنترلر خونده باشی با کانتر 1 که تا 65535 می شمارد اون وسیله ها بشماری میکرو با سرعت 16M وATMEGA32 جلوش کم می اره مگه اینکه بری به جای AVR از چیپ ARM که به روز تر است اون موقع شاید... 3- اون جا رفتن کار ادم های اهل تفریح است نیازی به خاص بودن نیست 4-وضوح عکس ها زیبایی خدادادی و لطف خدا را نشان می دهد اون جایی که عکس نشان می دهد کوه است مسلم است که انسان روی سراشیبی و کوه زندگی نمی کند 5- توصیه می کنم برو ببین بعد بهتر بنویس از یه مهندس مثل تو زیاد بعید نیست که این قدر ضعیف ادبیات و بی احساس این زیبایی را بیان کند چون کله اش پر از کاه دروس دانشگاهیست و خجالتن خودمم مثل جنابتانم 6- بالاش بنویس تنگ ارم خراب تعداد جمعیت شهری را دارد اما کم توقعی مردمانش را ببین به همه چی راضین امکانات هیچی نداره بزرگیش به رخ می کشه ادم قد بلند کله خالی شنیدی مصداقی مناسب برای بزرگی شهرمان است 7-ب

خیرک خیلی بالاتر ازاین حرفهاست

جوادی املی

[ساکت]سلام.عکس های خیلی قشنگی گذاشته بودید.اگه امکانش هس عکس هایی ازایل قشقایی مربوط به بخش ارم هم بذارین میبوسمت

عکس های جالب تری بزارید

مسعود

با سلام عکسهای جالبی بود بیشتر تحقیق نموده و مسافرت کنید به آنجا

حسین پناهی

سلام اصغر جان,وقتی الآن تو بجنورد عکسهای خیرک(زادگاهم)را میبینم حس عجیبی دارم ولی حتما یه سر برو خیرک

حبیبه

من بارها به خیرک سفر کردم البته برای تفریح خیلی باحاله.ازبوشهروبرازجان هم زیاد به این منطقه سرسبز میاند.تشکر

مهرلن یکتاپرست

سلام دوست عزیز. 40 سالمه ، 20 سال از عمرم رو در خیرک گذروندم. حالا هم هر موقع به خیرک میرم خاطرات دوران کودکی ام جلو چشامه... چند تا عکس هم می ذارم شما لطفا تو وبلاگتون بذارید. باتشکر.

آریا

سلام خدا قوت عکسا رو دیدم خیلی قشنگ بودن مخصوصا بهار تنگ ارم

علی

خسته نباشی سعی کن عکس های بیشتری بزاری